O nás

             Vítejte na stránkách CK KO-TOUR... /kontakty ZDE/

      Již 29.sezónu pro Vás připravujeme bohatou nabídku pobytových i poznávacích zájezdů, zaměřených na všechny věkové skupiny občanů, na jednotlivce i ucelené kolektivy. Nabídku se snažíme nadále zkvalitňovat a rozšiřovat. Z pobytových zájezdů nabízíme oblíbené ŘECKO, CHORVATSKO, ČERNOU HORU, ŠPANĚLSKO a oblasti jižní Itálie – KAMPÁNIE a KALÁBRIE.
      Na rok 2018 jsme do nabídky již tradičně zařadili několik novinek. U pobytových destinací naleznete rozšířenou nabídku v destinaci Chorvatsko a rozšířená nabídka je rovněž v oblasti jižní Itálie/Kalábrie. Poznávací zájezdy jsou obohaceny o Ischii, Elbu, Sardinii + Korsiku. Dále organizujeme zájezdy pobytové s výlety, školní výlety, jakékoliv zájezdy pro skupiny na zakázku, sportovní, tématické, kulturní, adventní, od jednodenních až po velké poznávací okruhy, např. okruh Tureckem; Černá Hora + Albánie, Kosovo a Makedonie; Pobaltí s Petrohradem a další. Nabízíme poznávací zájezdy do zemí, jako je například Řecko, Slovinsko, Chorvatsko, Ukrajina, Rusko, Pobaltské republiky, celá Skandinávie, Island, Španělsko, Portugalsko, Rakousko, Itálie vč. Kampánie, Kalábrie a Sicílie, Francie, Velká Británie, Irsko, SRN,  Andorra, Moldávie + Rumunsko, Turecko, Černá Hora, Makedonie, Albánie, Bosna i Hercegovina, Benelux, Slovensko, Maďarsko, Švýcarsko, Čína... atd.

     Jsme členem Asociace českých cestovních kanceláří a agentur a také členem klubu Desátníků, subjektů, které v cestovním ruchu působí déle, než deset let.
   Na těchto www stránkách, najdete kromě všech našich zájezdů také vyčerpávající nabídku osvědčených cestovních kanceláří (v sekci CELÝ SVĚT).
     Provozujeme také vlastní autobusovou dopravu - busy Berkhof, Bova Magiq a Futura - EURO 4 a EURO 5.
     Dále jsme v naší pobočce v Poličce otevřeli směnárnu bez poplatků. Měníme eura, dolary, libry, forinty, kuny a zloté.
     Doufáme, že Vás naše nabídka zaujme a stanete se i Vy našimi dalšími spokojenými zákazníky.
Kolektiv pracovníků CK KO-TOUR (KO-TOUR team)