Villaggio Esca, Itálie, Kampánie, 2.6.2018, Bez stravy
Číslo zájezdu: 146816495

Villaggio Esca

Itálie » Kampánie

Marina di Camerota, BungalovyVillaggio Esca

Termín:

2.6.2018 - 9.6.2018
Další termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájezdu:

U moře

Délka:

8 dní

Doprava:

vlastní  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
1 497 Kč ()


TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Popis
MARINA DI CAMEROTTA - přitažlivost tohoto letoviska je dána okolím, protože leží na pobřeží chráněného přírodního parku Cilento. Je to původně stará rybářská vesnička. Nedaleký lodní přístav s promenádou láká k možným procházkám, tak jako kouzelné uličky plné obchůdků, cukráren a restaurací. Rozmanité pobřeží se spoustou přírodních jeskyní a bohatý podmořský život, dělají z této oblasti ráj pro potápěče.
Ubytování
VILLAGGIO ESCA – turistické středisko umístěné v centru oblíbeného městečka Marina di Camerota, s nedalekým lodním přístavem, cca 150 m od pláže (písčitá pláž, místy s oblázky, pozvolný vstup do moře). Komplex je složený z nově postavených zděných a dřevěných bungalovů, rozmístěných mezi olivovníky a jinou středomořskou vegetací. Zděný Bungalov MONO pro 2-4 osoby - kuchyňský kout, ložnice s manželským lůžkem a palandou, koupelna se sprchovým boxem, WC, TV se satelitem. Zděný Bungalov TRILO pro 4-6 osob - teráska s kuchyňským koutem (nebo uvnitř bungalovu), ložnice s manželským lůžkem, pokoj s manželským lůžkem a palandou (nebo se 2 palandami), koupelna, WC, TV se satelitem. Dřevěný domek MONO pro 2-4 osoby – na venkovní terase kuchyňský kout s posezením, ložnice s manželským lůžkem a palandou, sociální zařízení. Dřevený domek TRILO pro 4-5 osob – teráska s kuchyňským koutem, ložnice s manželským lůžkem, ložnice s palandou a případně 1 lůžkem, sociální zařízení, TV se satelitem. Úklid provádí klienti sami. Stravování: vlastní (pizza od 3€) nebo možnost dokoupení polopenze á 15€/osoba (snídaně + večeře - 2 chody + voda k pití). Cena BGL obsahuje: pronájem BGL na 7 nocí (sobota – sobota), pláž s plážovým servisem (1 slunečník + 2 plážová lehátka/BGL – od 1. 6. do 14. 9.). Povinné poplatky (úhrada na místě): spotřeba el. energie, plynu a vody 30€/BGL/týden. Poplatky: ložní prádlo 15€/BGL/týden
Další informace
V APT a BGL není povlečení lůžek, věci osobní a hygienické potřeby, deky.

Do archeologického areálu v Paestu je vstup do 18let a od 65let ZDARMA. Děti do 5r. bez lůžka u APT a BGL platí 3.700,-Kč.

Pobytová taxa: v r. 2018 se bude na místě pobytu vybírat taxa ve výši 1€/os.od 10 r./noc.

Fakultativní výlety: Paestum, Capri, Pompeje, Caserta, Aquapark, Agropoli, Vesuv, Buvolí farma. Platí se na místě.
Stravování
Vlastní
Cena zahrnuje
pronájem BGL na 7 nocí (sobota – sobota, cena za osobu), pláž s plážovým servisem (1 slunečník + 2 plážová lehátka/BGL – od 1. 6. do 14. 9.).
Cena nezahrnuje
Povinné poplatky (úhrada na místě): spotřeba el. energie, plynu a vody 30€/BGL/týden. Poplatky: ložní prádlo 15€/BGL/týden
Pobytová taxa: na místě se bude vybírat taxa ve výši 1€/os../noc

Kompletní pojištění (vč. léčebných výloha a storna zájezdu) á 33,-Kč/os./den, do 15 let = 23,-Kč/os./den.

Poplatky: ložní prádlo 15€/BGL/týden; obědy nebo večeře 12€/osoba (2 chody + voda k pití)
Doprava
Vlastní nebo možnost dokoupit bus za 3.690 Kč

Samostatná doprava á 3.890 Kč
Slevy
Děti do 5r. bez lůžka u APT a BGL platí 3.700,-Kč.
Pořadatelem tohoto zájezdu je Ladislav Cacek, IČ 13554441.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK