Vila Nola, Chorvatsko, Střední Dalmácie, Podgora, 8.6.2018, Bez stravy
Číslo zájezdu: 139120836

Vila Nola

Chorvatsko » Střední Dalmácie » Podgora

, Vila

FM


Vila Nola

Termín:

8.6.2018 - 17.6.2018
Další termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájezdu:

U moře

Délka:

10 dní

Doprava:

autobus  -7 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
5 180 Kč ()


Popis
PODGORA – perla Jadranu s krásnou promenádou a oblázkovou pláží. Leží 9 km jihovýchodně od Makarské, pod masivem pohoří Biokovo. Horské masívy se zde pojí s mořskou vodou, palmami a borovicemi. Díky této přírodní scenérii je koupání v moři pravým zážitkem.
Ubytování
vila NOLA – se nachází v první řadě domů přímo u moře (20m). Nabízí ubytování pro 2-6os. ve 3. patře. Z balkónů je nádherný výhled na moře i přístav. Pláž 150m. Klimatizace v ceně.
a) studia pro 2 osoby – 1x 2lůžková ložnice (možnost 1 přistýlky), kuchyň, koupelna, balkón
b) APT pro 4 osoby – 2x2lůžková ložnice, obývací kuchyň s jídelnou, koupelna, balkón, možné 2 přistýlky v obývací jídelně.
Stravování
Vlastní nebo večeře á 2.390,-Kč/os., děti do 12 r. á 1.990,-Kč/os.; polopenze á 3.390,-Kč/os., děti do 12 r. á 2.990,-Kč/os.
Doprava
Busem, nástupní místa Hradec Králové, Pardubice, Svitavy, Brno a další dle infa v CK.
Cena zahrnuje
Cena zahrnuje: 7x ubytování, dopravu, spotřebu vody a energií, ložní prádlo, závěrečný úklid, delegáta
Cena nezahrnuje
Povinné příplatky:
pobytová taxa pro osoby starší 18 let 280 Kč/os./týden
Pobytová taxa pro osoby 12-18 let 140 Kč/os./týden
Přistýlka 1.990,-Kč/os.
Komplexní pojištění, vč. storna do 15 let 230,-/os/pobyt a nad 15 let 330,-/os/pobyt
Pořadatelem tohoto zájezdu je Ladislav Cacek, IČ 13554441.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Odjezd
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK