Vila Mile, Chorvatsko, Severní Dalmácie, Vodice, 8.6.2018, Polopenze
Číslo zájezdu: 138436648

Vila Mile

Chorvatsko » Severní Dalmácie » Vodice

, Vila

FM


Vila Mile

Termín:

8.6.2018 - 17.6.2018
Další termíny

Strava:

Polopenze

Typ zájezdu:

U moře

Délka:

10 dní

Doprava:

autobus  -7 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
8 160 Kč ()


Popis
Vodice se řadí k nejatraktivnějším a nejvyhledávanějším letoviskům Dalmácie. Nachází se v malebné zátoce a leží cca 12 km severně od Šibeniku. Své jméno získalo podle četných pramenů pitné vody v místě a okolí. Stará část města je tvořena malými kamennými náměstíčky a úzkými uličkami se spoustou obchůdků, taveren a stylových restaurací, které vytváří atmosféru města. Veselé a rušnější přes den a přitom čarovné při západu slunce. Letovisko může nabídnout příjemné promenády, ale i sportovní a kulturní vyžití. Lákavým cílem procházek je přístav, kde kotví řada jachet, výletních a rybářských lodí. Oblíbené je také tržiště s širokou nabídkou ovoce a zeleniny. Společně s dlouhou přírodní oblázkovou pláží kombinovanou s kamennými moly vytváří toto kouzelné letovisko vynikající podmínky k rekreaci pro rodiny s dětmi.
Ubytování
Vila MILE – příjemná rodinná vila v klidné části vilek nad Hotelem Olympia, vzdálená 450 m od centra města. Pláž cca 250 m oblázková s pozvolným vstupem do moře. V penzionu je WiFi a lůžkoviny, věci osobní a hygienické potřeby nutné vzít s sebou.
a) APT Bilo 2+1 - dvoulůžková oddělená ložnice, obývací místnost s jedním lůžkem, kuchyňským koutem s lednicí, TV, vlastní sociální příslušenství, terasa, zvýšené přízemí.
b) APT MONO 2 - jedna místnost se dvěma lůžky, s kuchyňským koutem, vlastní sociální příslušenství, terasa, zvýšené přízemí.
Další informace
Možnost výletů, platí se v místě. Je vhodné vzít si koupací obuv. Pobyty jsou na 7 nocí (sobota – sobota).
Stravování
Formou polopenze v penzionu Vjeko (cca 200m).
Doprava
Zájezdovým busem.

Nástupní místa: Hradec Králové, Pardubice, Svitavy, Brno a další místa na trase, dle infa v CK.
Cena zahrnuje
Dopravu, 7x ubytování, 7x polopenzi, spotřebu vody a energií, ložní prádlo, závěrečný úklid, delegáta.
Cena nezahrnuje
Povinná turistická taxa od 12 - 18 r. = 180,-Kč/os./týden; od 18 r. = 350,-Kč/os./týden.
1 os. na pokoji + 350,-Kč/os./noc.
Kompletní pojištění (vč. léčebných výloh a storna záj.) á 33,-Kč/os./den,
do 15 let = 23,-Kč/os./den.
Slevy
Dítě do 12 r. na přistýlce s min. 2 dospělými = 7.960,-
Pořadatelem tohoto zájezdu je Ladislav Cacek, IČ 13554441.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Odjezd
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK