poloostrov Pelješac - Trpanj, Chorvatsko, Jižní Dalmácie, Pelješac, Trpanj, 15.6.2018, Bez stravy
Číslo zájezdu: 87-338

poloostrov Pelješac - Trpanj

Chorvatsko » Jižní Dalmácie » Pelješac » Trpanj

, Penzion starstarpoloostrov Pelješac - Trpanj

Termín:

15.6.2018 - 24.6.2018
Další termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájezdu:

Pobytový

Délka:

10 dní

Doprava:

autobus  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
4 790 Kč ()Odjezd z: Hradec Králové, Pardubice, Polička, Svitavy, Brno a další del i

Trpanj – menší turistické městečko, které se nachází na severovýchodní části poloostrova Pelješac (oblast ústřic a mušlí), proslulé svými krásnými plážemi, azurovým mořem a výtečnými druhy vína. Do městečka Trpanj vede cesta přes kouzelné historické město STON a také trajektová linka z jadranského pobřeží (město Ploče) a také proto je oblíbeným letoviskem pro všechny návštěvníky pobřeží jižní Dalmácie.
Výjimečně krásná promenáda kolem moře je obklopena rozmanitými středomořskými rostlinami. Naleznete zde výborné restaurace s bohatou nabídkou ryb, plodů moře a vynikajících místních vín, proslulých v celém světě. Okolí i pláže jsou umístěny uprostřed zeleně s cypřiši a piniemi. Stálé počasí od května do října. Letovisko je vyhledávané také pro svoji tzv. „černou“ zátoku s léčivým bahnem, které léčí onemocnění pohybového ústrojí – zbaví vás bolestí kloubů bez léků!!!

Ubytování: v penzionech, cca 200 m od pláže. Ubytování je ve 2-3 lůžkových kompletně vybavených studiích a dvouložnicových apartmánech. Každé studio nebo apartmán má 1 nebo 2 ložnice, kuchyňku s lednicí, sprchu, WC, balkón nebo terasu.

Stravování: vlastní nebo lze přiobjednat večeře á 290,-Kč/os./den. Stravu lze prodávat i na méně dnů.

Různé: Moře zcela čisté, pláže pozvolné oblázkové – vhodné pro děti a upravené skalnaté pobřeží.

Z místa možnost výletů: historický Dubrovník, atraktivní městečka Korčula a Orebič,...

Pobytová taxy: povinná pobytová taxa 12-18 let á 25,-Kč/os./den, od 18 let á 45,-Kč/os./den

Nabízíme i komplexní cestovní pojištění, vč. storna, 33,-/den pro dospělého a 23,-/den pro dítě do 15 let

V ceně je: bus, ubytování ve 2-3lůžkových pokojích s vlastním nebo společným soc. zařízením a kuchyňkou, zástupce CK (domácí)

Cena neobsahuje: povinná pobytová taxa 12-18 let á 25,-Kč/os./den, od 18 let á 45,-Kč/os./den; kompletní pojištění (LV + storno + úraz + zavazadla + odpovědnost za škodu á 33,-Kč/os./den, děti do 15 r. á 23,-Kč/os./den) večeře á 295,-Kč/den

Vlastní doprava = - 1.000,-Kč/os. Slevy na děti ... info v CK

V některých termínech je možné, že bus doprava bude pouze do Ploče a z Ploče do Trpanje se popluje trajektem.

Pořadatelem tohoto zájezdu je CK Ko-tour, IČ 13554441.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK