poloostrov Pelješac - Trpanj, Chorvatsko, Jižní Dalmácie, Pelješac, Trpanj, 3.8.2018, Bez stravy
Číslo zájezdu: 87-241

poloostrov Pelješac - Trpanj

Chorvatsko » Jižní Dalmácie » Pelješac » Trpanj

, Penzion starstarpoloostrov Pelješac - Trpanj

Termín:

3.8.2018 - 12.8.2018
Další termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájezdu:

Pobytový

Délka:

10 dní

Doprava:

autobus  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
5 790 Kč ()Odjezd z: Hradec Králové, Pardubice, Svitavy, Brno a další dle infa v CK

Trpanj – menší turistické městečko, které se nachází na severovýchodní části poloostrova Pelješac (oblast ústřic a mušlí), proslulé svými krásnými plážemi, azurovým mořem a výtečnými druhy vína. Do městečka Trpanj vede cesta přes kouzelné historické město STON a také trajektová linka z jadranského pobřeží (město Ploče) a také proto je oblíbeným letoviskem pro všechny návštěvníky pobřeží jižní Dalmácie.
Výjimečně krásná promenáda kolem moře je obklopena rozmanitými středomořskými rostlinami. Naleznete zde výborné restaurace s bohatou nabídkou ryb, plodů moře a vynikajících místních vín, proslulých v celém světě. Okolí i pláže jsou umístěny uprostřed zeleně s cypřiši a piniemi. Stálé počasí od května do října. Letovisko je vyhledávané také pro svoji tzv. „černou“ zátoku s léčivým bahnem, které léčí onemocnění pohybového ústrojí – zbaví vás bolestí kloubů bez léků!!!

Ubytování: v penzionech, cca 200 m od pláže. Ubytování je ve 2-3 lůžkových kompletně vybavených studiích a dvouložnicových apartmánech. Každé studio nebo apartmán má 1 nebo 2 ložnice, kuchyňku s lednicí, sprchu, WC, balkón nebo terasu.

Stravování: vlastní nebo lze přiobjednat večeře á 290,-Kč/os./den. Stravu lze prodávat i na méně dnů.

Různé: Moře zcela čisté, pláže pozvolné oblázkové – vhodné pro děti a upravené skalnaté pobřeží.

Z místa možnost výletů: historický Dubrovník, atraktivní městečka Korčula a Orebič,...

Pobytová taxy: povinná pobytová taxa 12-18 let á 25,-Kč/os./den, od 18 let á 45,-Kč/os./den

Nabízíme i komplexní cestovní pojištění, vč. storna, 33,-/den pro dospělého a 23,-/den pro dítě do 15 let

V ceně je: bus, ubytování ve 2-3lůžkových pokojích s vlastním nebo společným soc. zařízením a kuchyňkou; zástupce CK (domácí)

Cena neobsahuje: povinná pobytová taxa 12-18 let á 25,-Kč/os./den, od 18 let á 45,-Kč/os./den; kompletní pojištění (LV + storno + úraz + zavazadla + odpovědnost za škodu á 33,-Kč/os./den, děti do 15 r. á 23,-Kč/os./den) večeře á 295,-Kč/den

Vlastní doprava a slevy na děti ... info v CK

V některých termínech je možné, že bus doprava bude pouze do Ploče a z Ploče do Trpanje se popluje trajektem.

Pořadatelem tohoto zájezdu je CK Ko-tour, IČ 13554441.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK