Leptokaria - letecky z Brna, Řecko, Řecko pevnina, Olympská riviéra, Leptokaria, 6.8.2018, Bez stravy
Číslo zájezdu: 82-380

Leptokaria - letecky z Brna

Řecko » Řecko pevnina » Olympská riviéra » Leptokaria

, Penzion starstarLeptokaria - letecky z Brna

Termín:

6.8.2018 - 17.8.2018
Další termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájezdu:

Pobytový

Délka:

12 dní

Doprava:

letecky  Brno0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
9 770 Kč ()Atraktivní 11-12 denní pobyt. zájezdy do letoviska LEPTOKARIA - přímo pod Olympem na pobřeží Egejského moře, asi 90 km pod Soluní. Místní mikroklima s minimálními srážkami a stálými teplotami ovzduší je vhodné pro astmatiky a alergiky. Najdete zde mnoho obchodů, restaurací, taveren, trh - nejvybavenější letovisko na Olympské riviéře.

Ubytování:
Studia mají vždy vlastní sociální zařízení a kuchyňku, terasu nebo balkón. Ve studiích nejsou věci osobní a hygienické potřeby, ručníky, mycí a úklidové prostředky, zápalky, žehlička. Lůžka jsou s povlečením. Voda je pitná. Kuchyně jsou vybaveny základním vybavením (lednice, vařič, základní nádobí).

Penzion SIROS - 2lůžková studia (možnost přistýlky) s klimatizací, cca 80 m od pláže.

Penzion THEASIS- 2lůžková studia (v některých případech je kuchyňka přes chodbu) s klimatizací (cca 4€/den), cca 80 m od pláže.

Stravování: Vaření v kuchyňkách nebo lze dokoupit – večeře, polopenze, výběr z jídelního lístku, nápoje nejsou v ceně. Stravu lze prodávat i na méně dnů. Večeře á 190,-Kč/os., polopenze á 280,-Kč/os.

Výlety: Olymp + Dion, Soluň + vodní park, Atheny, Meteora, romantická plavba, řecký večer,… Platí se na místě.

Různé: Pouze letenka = 8.700,-Kč. Pláž je písčitá, moře bez ježků. Voda v bytech je ohřívána slunečními kolektory. Půjčování slunečníků á 100,-Kč/pobyt. Na dvě dospělé osoby má jedno dítě slevu na přistýlku. Přistýlka je většinou na tzv. francouzské posteli (1a půl lůžka).

V ceně je: letecky z Brna, ubytování ve 2L studiích - penzion Theasis nebo Siros (cca 80 m od moře), delegát

Cena neobsahuje: kompletní pojištění (LV + storno + úraz + zavazadla + odpovědnost za škodu á 33,-/os./den, děti do 15 r. á 23,-/os./den)

 

Večeře á 215,-/os., polopenze á 330,-Kč/os.

Na místě se platí pobytová taxa cca 0,5-1€/pokoj/noc.

slevy na přistýlku – info v CK.

Pořadatelem tohoto zájezdu je , IČ -.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK