Leptokaria - busem, Řecko, Řecko pevnina, Olympská riviéra, Leptokaria, 18.8.2018, Bez stravy
Číslo zájezdu: 83-348

Leptokaria - busem

Řecko » Řecko pevnina » Olympská riviéra » Leptokaria

, Penzion starstarLeptokaria - busem

Termín:

18.8.2018 - 29.8.2018
Další termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájezdu:

Pobytový

Délka:

12 dní

Doprava:

autobus  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
4 440 Kč ()Odjezd z: Hradec Králové, Brno a další dle infa v CK

Atraktivní pobytové zájezdy do letoviska LEPTOKARIA - přímo pod Olympem na pobřeží Egejského moře, asi 90 km pod Soluní. Místní mikroklima s minimálními srážkami a stálými teplotami ovzduší je vhodné pro astmatiky a alergiky. Najdete zde mnoho obchodů, restaurací, taveren, trh - nejvybavenější letovisko na Olympské riviéře.

V ceně je: bus, ubytování ve 2-3L studiích s možností 1 přistýlky, delegát


Cena neobsahuje: kompletní pojištění (LV + storno + úraz + zavazadla + odpovědnost za škodu á 33,-/os./den, děti do15 r. á 23,-/os./den); studia Anděla - ubytování v 1. patře á 30,-/os./noc, děti na přistýlce á 15,-/os./noc; ubytování ve 2. patře á 50,-/os./noc, děti na přistýlce á 30,-/os./noc; večeře á 210,-Kč/os., polopenze á 320,-Kč/os.
 

Vlastní doprava – 1.900,-Kč/os.; slevy na přistýlku – info v CK.

V ceně je: bus, ubytování ve 2-3L studiích s možností 1 přistýlky, delegát

Cena neobsahuje: kompletní pojištění (LV + storno + úraz + zavazadla + odpovědnost za škodu á 33,-/os./den, děti do 15 r. á 23,-/os./den); studia Anděla - ubytování v 1. patře á 30,-/os./noc, děti na přistýlce á 15,-/os./noc; ubytování ve 2. patře á 50,-/os./noc, děti na přistýlce á 30,-/os./noc.

 

Večeře á 215,-/os., polopenze á 330,-Kč/os.

Na místě se platí pobytová taxa cca 0,5-1€/pokoj/noc.

Vlastní doprava a slevy na přistýlku – info v CK.

 

Pořadatelem tohoto zájezdu je CK Ko-tour, IČ 13554441.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK