Leptokaria - busem, Řecko, Řecko pevnina, Olympská riviéra, Leptokaria, 18.6.2018, Bez stravy
Číslo zájezdu: 83-340

Leptokaria - busem

Řecko » Řecko pevnina » Olympská riviéra » Leptokaria

, Penzion starstarLeptokaria - busem

Termín:

18.6.2018 - 28.6.2018
Další termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájezdu:

Pobytový

Délka:

11 dní

Doprava:

autobus  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
4 890 Kč ()Odjezd z: Hradec Králové, Pardubice, Polička, Svitavy, Brno a další del i

Atraktivní pobytové zájezdy do letoviska LEPTOKARIA - přímo pod Olympem na pobřeží Egejského moře, asi 90 km pod Soluní. Místní mikroklima s minimálními srážkami a stálými teplotami ovzduší je vhodné pro astmatiky a alergiky. Najdete zde mnoho obchodů, restaurací, taveren, trh - nejvybavenější letovisko na Olympské riviéře.

V ceně je: bus, ubytování ve 2-3L studiích s možností 1 přistýlky, delegát


Cena neobsahuje: kompletní pojištění (LV + storno + úraz + zavazadla + odpovědnost za škodu á 33,-/os./den, děti do15 r. á 23,-/os./den); studia Anděla - ubytování v 1. patře á 30,-/os./noc, děti na přistýlce á 15,-/os./noc; ubytování ve 2. patře á 50,-/os./noc, děti na přistýlce á 30,-/os./noc; večeře á 210,-Kč/os., polopenze á 320,-Kč/os.
 

Vlastní doprava – 1.900,-Kč/os.; slevy na přistýlku – info v CK.

V ceně je: doprava BUS, ubytování, delegát v místě

Cena neobsahuje: kompletní pojištění (LV + storno + úraz + zavazadla + odpovědnost za škodu á 33,-/os./den, děti do 15 r. á 23,-/os./den); studia Anděla - 2. patro á 50,-Kč/os./noc

Večeře á 215,-/os., polopenze á 330,-Kč/os.

Na místě se platí pobytová taxa cca 1-1,5€/pokoj/noc.

Vlastní doprava a slevy na přistýlku – info v CK.

 

 

Pořadatelem tohoto zájezdu je CK Ko-tour, IČ 13554441.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK