la Bonita, Itálie, Kampánie, Paestum, 2.6.2018, Polopenze
Číslo zájezdu: 146816476

la Bonita

Itálie » Kampánie » Paestum

, Hotel starstarstarla Bonita

Termín:

2.6.2018 - 9.6.2018
Další termíny

Strava:

Polopenze

Typ zájezdu:

U moře

Délka:

8 dní

Doprava:

vlastní  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
7 790 Kč ()


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: hotel Bonita
Popis
PAESTUM (vlastnictvím UNESCO) patří k nejvyhledávanějším letoviskům oblasti, leží 35 km od SALERNA a je známé největším starořeckým archeologickým areálem na italské pevnině. Vykopávky zde odkryly zbytky antického města, veřejné a církevní stavby, obranné hradby a tři mohutné zachovalé dórské chrámy z 5.a 6. století před Kristem. Procházka po pěší promenádě podél archeologické zóny plné obchůdků a italských restaurací, zaručuje příjemně a romanticky strávený večer.
Ubytování
HOTEL BONITA*** – v klidné části Paesta nazývané Laura, v blízkosti pizzerie, obchody, restaurace…, od archeologického areálu cca 3km, cca 100 m od moře (pláž písčitá s pozvolným vstupem do moře). Dvoupatrový hotel s 2-4 lůžkovými jmoderně a elegantně vybavenými pokoji, klimatizace, telefon, TV, minibar, trezor, fén a sociální zařízení. Většina pokojů je s balkónem. 2L pokoj – manželské lůžko, 3L pokoj – manželské lůžko + postel, 4L pokoj – manželské lůžko + palanda.
Další informace
Do archeologického areálu v Paestu je vstup do 18let a od 65let ZDARMA.

Fakultativní výlety: Paestum, Capri, Pompeje, Caserta, Aquapark, Agropoli, Vesuv, Buvolí farma.
Stravování
polopenze: snídaně italské na sladko, večeře – servírované, výběr z menu, 2 chody + příloha + ovoce, voda + karafa s vínem.
Cena zahrnuje
7x ubytování ve 2L pokoji s polopenzí (sobota - sobota), centrální klimatizaci a dopravu vlastní nebo busem, dle zadání podmínky výběru zájezdu. (doprava BUS 3490 Kč/os. při zakoupení ubytování)
Cena nezahrnuje
Poplatky:
pláž s plážovým servisem za poplatek; 1lůžkový pokoj á 490,-Kč/os./noc.

Pobytová taxa: v r.2016 se bude na místě vybírat taxa ve výši 1-2€/os.od 12 let/noc.

Kompletní pojištění (vč. léčebných výloha a storna zájezdu) á 33,-Kč/os./den, do 15 let = 23,-Kč/os./den.
Doprava
Vlastní nebo busem (při zakoupení ubytování 3.490 Kč/os.), dle zadání podmínky výběru zájezdu.

Samostatná doprava 3.690 Kč/os.
Slevy
Děti do 3 roků bez lůžka se stravou platí 1.000,-Kč, děti od 3-12 let na 3. a 4. lůžku –30%, dospělí na 3. a 4. lůžku –10%.
Pořadatelem tohoto zájezdu je Ladislav Cacek, IČ 13554441.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK