Floria Kroměříž - Hanácké Athény, Česká republika, 29.9.2018, Bez stravy
Číslo zájezdu: 127-381

Floria Kroměříž - Hanácké Athény

Česká republika

, VlastníFloria Kroměříž - Hanácké Athény

Termín:

29.9.2018 - 29.9.2018
Další termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájezdu:

Poznávací

Délka:

1 den

Doprava:

autobus  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
370 Kč ()Odjezd z: Polička, Svitavy

Informační centrum POLIČKA + CK KO-TOUR POLIČKA ve spolupráci se zahrádkáři pořádá

FLORIA Kroměříž - Hanácké Athény

Termín: sobota 29. 9. 2018

Cenal 370Kč

Výstava určená pro zahradníky a zahrádkáře nabídne i výjimečnou mezinárodní expozici vzácných bonsají a suiseki. Neobyčejná výstava nabídne také bohatý prodejní sortiment pro dům i zahradu. K zakoupení zahrádkářské potřeby, ovoce, zelenina, cibuloviny, okrasné a ovocné stromy, keře nebo chryzantémy. Součástí výstavy jsou bohaté doporovodné programy, jako živá hudební produkce a jiná kulturní vystoupení. Navštivte s námi tento zahrádkářský svátek, jehož historie sahá již 45let nazpět.

Orientační program: Výstaviště Floria * odpolední průvodcovaná prohlídka Kroměříže (historické centrum, arcibiskupský zámek, Květná a Podzámecká zahrada * UNESCO od r.1998)

Nástupní místa: Polička – autobusové nádraží, zastávka č. 7 v 06,20 hod., Svitavy – autobusové nádraží, rest. Astra v 06,35 hod.

Pořadatelem tohoto zájezdu je CK Ko-tour, IČ 13554441.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK