Cheb + Karlovy Vary + Františkovy Lázně, Česká republika, 12.5.2018, Bez stravy
Číslo zájezdu: 121-378

Cheb + Karlovy Vary + Františkovy Lázně

Česká republika

, ProgramCheb + Karlovy Vary + Františkovy Lázně

Termín:

12.5.2018 - 12.5.2018
Další termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájezdu:

Poznávací

Délka:

1 den

Doprava:

autobus  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
890 Kč ()Odjezd z: Poličky
Návrat do: Poličky

... po městech České inspirace

CHEB + KARLOVY VARY + FRANTIŠKOVY LÁZNĚ

Termín 12. 5. 2018 Cena 890,-Kč

Orientační program:
1. den: Odjezd v časných ranních hodinách (v 04,00 hod. POLIČKA – autobusové nádraží, zastávka č. 7) směr Praha. KARLOVY VARY (09,30 – 11,00 hod.) – zde kratší prohlídka městské památkové rezervace, procházka starým centrem kolem říčky Teplá, lázeňské domy, kolonády, Vřídlo – nejvydatnější a nejteplejší pramen, tryskající do výšky 12 m, až 2000 litrů terální vody (72°C) za minutu. FRANTIŠKOVY LÁZNĚ (13,25 – 14,15 hod.) – kratší prohlídka města. Příjezd do CHEBU (14,30 – 17,30 hod.) - zde nás přivítá zástupce města a společně půjdeme na prohlídku zajímavostí města, vč. nové prohlídkové trasy "Pod střechami chebských domů". Odjezd domů v cca 17,30 hod. Příjezd domů ve večerních hodinách.

CHEB je od roku 1981 památkovou rezervací. Najdeme zde Špalíček – unikátní sestavu 11 hrázděných 3-4patrových kupeckých domů ve dvou blocích, rozdělených kramářskou uličkou, na náměstí. Dále zde stojí barokní radnice ....... kláštěr s kostelem Panny Marie a další. Chebský hrad střežený Černou věží.

Cena obsahuje: dopravu busem

Cena neobsahuje: vstupy a fakultativní služby

Zájemci se mohou hlásit:
→ Informační centrum Polička: Palackého nám. 160, tel. 461 724 326, ic@kotour.cz
→ CK KO-TOUR Polička: Riegrova 52, 461 723 740, policka@kotour.cz; www.kotour.cz
→ MÚ Polička: Ing. Šauerová Naďa, zástupkyně Poličky ve výkonném výboru ČI, tel. 731 441 417

Pořadatelem tohoto zájezdu je CK Ko-tour, IČ 13554441.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK