Biograd na Moru - penzion Daniela, Chorvatsko, Severní Dalmácie, Biograd, 17.8.2018, Polopenze
Číslo zájezdu: 88-350

Biograd na Moru - penzion Daniela

Chorvatsko » Severní Dalmácie » Biograd

, Penzion starstarBiograd na Moru - penzion Daniela

Termín:

17.8.2018 - 26.8.2018
Další termíny

Strava:

Polopenze

Typ zájezdu:

Pobytový

Délka:

10 dní

Doprava:

autobus  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
8 970 Kč ()BIOGRAD NA MORU – leží 28 km na jih od ZADARU. Býval korunovačním městem chorvatských králů, sídlem biskupa a místem četných tureckých nájezdů. Nyní je to moderní turistické středisko s dobrou vybaveností. Pláž je zde písčitá, kamínková i betonová. Atraktivnost středisku dodává zátoka s přístavem a s jedinečným výhledem na Pašmanský průliv s mnoha ostrůvky.
 

  1. penzion DANIELA – cca 180 m od pláže Bošana. Ubytování: a) 2lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, terasa. b) 4lůžkové apartmány – 2lůžková ložnice, obytná kuchyně s rozkládacím gaučem, sociální zařízení, terasa. Stravování v penzionu Jelena.

Cena obsahuje: doprava busem, 7x ubytování (sobota – sobota), 7x polopenzi, zástupce CK

 PŘÍPLATKY:- povinná turistická taxa od 12 - 18 r. = 180,-Kč/os./týden; od 18 r. = 350,-Kč/os./týden.

 - 1 os. na pokoji + 350,-Kč/os./noc

 - 3 osoby v APT ¼ + 1200,-Kč/os./týden

 

Pojištění: kompletní pojištění (vč. léčebných výloh a storna záj.) á 33,-Kč/os./den, do 15 let = 23,-Kč/os./den.

 

 

 

V ceně je: bus, 7x ubytování v pezionu Dennis - 2 lůžkové pokoje nebo APT 4L, 7x místní polopenze

Cena neobsahuje: povinná pobytová taxa 12 – 18 r. á 180,-Kč/os., nad 18 r. á 350,-Kč/os./týden; kompletní pojištění (LV + storno + úraz + zavazadla + odpovědnost za škodu á 33,-Kč/os./den, děti do 15 r. á 23,-Kč/os./den)

Vlastní doprava a slevy na děti … info v CK.

 

Pořadatelem tohoto zájezdu je CK Ko-tour, IČ 13554441.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK