Biograd na Moru - penzion Daniela, Chorvatsko, Severní Dalmácie, Biograd, 22.6.2018, Polopenze
Číslo zájezdu: 88-350

Biograd na Moru - penzion Daniela

Chorvatsko » Severní Dalmácie » Biograd

, Penzion starstarBiograd na Moru - penzion Daniela

Termín:

22.6.2018 - 1.7.2018
Další termíny

Strava:

Polopenze

Typ zájezdu:

Pobytový

Délka:

10 dní

Doprava:

autobus  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
7 870 Kč ()BIOGRAD NA MORU – leží 28 km na jih od ZADARU. Býval korunovačním městem chorvatských králů, sídlem biskupa a místem četných tureckých nájezdů. Nyní je to moderní turistické středisko s dobrou vybaveností. Pláž je zde písčitá, kamínková i betonová. Atraktivnost středisku dodává zátoka s přístavem a s jedinečným výhledem na Pašmanský průliv s mnoha ostrůvky.
 

  1. penzion DANIELA – cca 180 m od pláže Bošana. Ubytování: a) 2lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, terasa. b) 4lůžkové apartmány – 2lůžková ložnice, obytná kuchyně s rozkládacím gaučem, sociální zařízení, terasa. Stravování v penzionu Jelena.

Cena obsahuje: doprava busem, 7x ubytování (sobota – sobota), 7x polopenzi, zástupce CK

 PŘÍPLATKY:- povinná turistická taxa od 12 - 18 r. = 180,-Kč/os./týden; od 18 r. = 350,-Kč/os./týden.

 - 1 os. na pokoji + 350,-Kč/os./noc

 - 3 osoby v APT ¼ + 1200,-Kč/os./týden

 

Pojištění: kompletní pojištění (vč. léčebných výloh a storna záj.) á 33,-Kč/os./den, do 15 let = 23,-Kč/os./den.

 

 

 

V ceně je: bus, 7x ubytování v pezionu Daniela - 2 lůžkové pokoje nebo APT 4L, 7x místní polopenze

Cena neobsahuje: povinná pobytová taxa 12 – 18 r. á 180,-Kč/os., nad 18 r. á 350,-Kč/os./týden; kompletní pojištění (LV + storno + úraz + zavazadla + odpovědnost za škodu á 33,-Kč/os./den, děti do 15 r. á 23,-Kč/os./den)

Vlastní doprava a slevy na děti … info v CK.

 

Pořadatelem tohoto zájezdu je CK Ko-tour, IČ 13554441.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK