Apartmány Biser, Chorvatsko, Střední Dalmácie, Tučepi, 8.6.2018, Bez stravy
Číslo zájezdu: 138706962

Apartmány Biser

Chorvatsko » Střední Dalmácie » Tučepi

, Apartmány

FM


Apartmány Biser

Termín:

8.6.2018 - 17.6.2018
Další termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájezdu:

U moře

Délka:

10 dní

Doprava:

autobus  -7 odjezdových míst

Cena od:

5 680 Kč  -5 %
5 396 Kč ()


Popis
TUČEPI – velice oblíbené letovisko, cca 5 km jižně od Makarské, na úpat horského masivu Biokovo. Návštěvníky okouzlí nejen svojí osobitou atmosférou, s řadou taveren, restaurací a tanečních klubů, ale i 3 km dlouhou oblázkovou pláží v široké zátoce, táhnoucí se až k letovisku Podgora. Pláž je lemovaná olivovými sady a borovicemi, které skýtají stín a vytváří ideální podmínky pro strávení příjemné dovolené.
Ubytování
Apartmán BISER – třípatrový apartmánový dům v klidné části města, cca 100 m od pláže a cca 300 m od centra. Parkování 10 m nad domem zdarma.
APT pro 2 osoby – 1x 2lůžková ložnice, obývací pokoj s pohovkou a kuchyňským koutem, sociální zařízení, klimatizace, TV, balkón, I.patro
studio pro 2 osoby – 2lůžkový pokoj s kuchyňským koutem, sociální zařízení, klimatizace, TV, WiFi, terasa, přízemí
Poloha
Apartmány Biser se nachází v klidné části Tučep. Nabízí ubytování v apartmánu nebo studiu pro 2 osoby. Pláž 100m. Parkování nad domem 10m.
Stravování
Vlastní
Cena zahrnuje
Dopravu, 7x ubytování, spotřebu vody a energií, ložní prádlo, závěrečný úklid, delegáta,
Cena nezahrnuje
Komplexní pojištění 33,-/os./den, dítě do 15 let 23,-/os./den
pobytovou taxu – děti do 12 let zdarma, děti 12 – 18 let 140 Kč/os./7 nocí, dospělá
osoba 280 Kč/os./7 nocí.
Doprava
Busem, nástupní místa Hradec Králové, Pardubice, Svitavy, Brno a další dle infa v CK.
Pořadatelem tohoto zájezdu je Ladislav Cacek, IČ 13554441.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Odjezd
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK