adventní Brno + vila Tugendhat, Česká republika, Brněnsko, 8.12.2018, Bez stravy
Číslo zájezdu: 126-379

adventní Brno + vila Tugendhat

Česká republika » Brněnsko

, Programadventní Brno + vila Tugendhat

Termín:

8.12.2018 - 8.12.2018
Další termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájezdu:

Poznávací

Délka:

1 den

Doprava:

autobus  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
550 Kč ()Odjezd z: Hradec Králové, Pardubice, Litomyšl, Polička, Svitavy a další d

Orientační program:
Odjezd v ranních hodinách. Příjezd do Brna v cca 09,00 hod. Od 10,00 hod. prohlídky (základní okruh - trvá 1 hod., vstup 300,-Kč/důchodci + studenti 180,-Kč) ve vile Tugendhat – ojedinělé funkcionalistické dílo německého architekta Ludwiga Miese van der Rohe (výstavba v letech 1929 - 1930), vila manželů Tugendhatových. V roce 2001 byla vila zapsána do seznamu světového dědictví UNESCO. Odpoledne přejezd autobusem do centra Brna. Pro zájemce bude následovat prohlídka s místním průvodcem, potom volno na adventní trhy a nákupy. Odjezd domu cca v 18,00 hod. Příjezd domů ve večerních hodinách.

Cena obsahuje: dopravu busem, parkovné, technický doprovod

Cena neobsahuje: vstupy a fakultativní služby

Zájemci se mohou hlásit:
→ CK KO-TOUR Polička: Riegrova 52, 461 723 740, policka@kotour.cz; www.kotour.cz

Pořadatelem tohoto zájezdu je CK Ko-tour, IČ 13554441.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK