Apartmány Ruža, Chorvatsko, Kvarner, ostrov Krk, 18.8.2017, Bez stravy
Číslo zájezdu: 111555130

Apartmány Ruža

Chorvatsko » Kvarner » ostrov Krk

, ApartmányApartmány Ruža

Termín:

18.8.2017 - 27.8.2017
Další termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájezdu:

U moře

Délka:

10 dní

Doprava:

autobus  -7 odjezdových míst

Cena od:

0 Kč  -0 %
7 280 Kč ()


Popis
Hlavní město a přístav na západním pobřeží ostrova Krk, asi 30 kilometrů od mostu spojujícího ostrov s pevninou. Krk je kulturním centrem ostrova, malebná historická část obehnaná hradbami se rozkládá na malém poloostrůvku mezi dvěma zátokami. Rekreační zařízení se nachází podél pobřeží v nové zástavbě.
Poloha
Vkusně zařízený dvoupatrový apartmánový dům se nachází v klidné části nové zástavby 15 min. chůze od historického centra. Pláž 350 m oblázková s pozvolným vstupem do moře doplněná betonovými platy a skalními plošinami, restaurace 450 m. Parkování u domu zdarma.
Ubytování
Bilo 2+2:samostatné ložnice pro 2 osoby, obývací pokoj , kuchyňský kout s lednicí, vlastní sociální příslušenství, terasa, I. a II. patro.

Trilo 4+2 1.patro, Trilo 4+2 2.patro: dvě samostatné ložnice pro 2 osoby, obývací pokoj s rozkládací pohovkou (až pro 2 osoby) a kuchyňským koutem s lednicí, vlastní sociální příslušenství, terasa, I. a II. patro.
Tip
kompletně vybavený apartmán v klidné části města Krk
Další informace
CO BYSTE MĚLI VĚDĚT
Cenové tabulky uvádí termín nástupu na pobyt. Účastníci autobusových zájezdů musí proto počítat s odjezdem z ČR o 1 den dříve a s návratem o 1 den později.
V cenách není zahrnuto cestovní pojištění léčebných výloh. Je možné dokoupit v CK . Platí pro vlastní i autobusovou dopravu.
Slevy nelze sčítat
Stravování
vlastní
možnost polopenze, snídaně, večeře
Doprava
vlastní nebo možnost busu za 2.290,-

Nástupní místa: Brno, Mikulov, Znojmo, Tišnov

Při více než 8 osobách možné zajistit svoz (za příplatek - info v CK)
Cena zahrnuje
CENY JSOU UVEDENY ZA OSOBU
Vlastní doprava: ubytování 7 nocí, spotřebu vody a energií, ložní prádlo, závěrečný úklid, parkování, použití grilu, služby delegáta CK, možnost dokoupení dopravy autobusem (á 2290,-)

Doprava autobusem - cena za bus již zahrnuta.
Cena nezahrnuje
pojištění
povinná pobytová taxa (280/140,-/os.)
Slevy
do 12 let -300,- Kč/os.
děti 12 - 18 let 150,- Kč/os.
dítě do 3 let bez služeb zdarma
spojení 2 termínů 200,- Kč/os.
senioři 150,- Kč/os./týden
stálý klient 150,-Kč/os./týden
Pořadatelem tohoto zájezdu je Ladislav Cacek, IČ 13554441.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Odjezd
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK